Płyta hips: charakterystyka i zastosowanie

 

Płyta hips to produkt, bez którego trudno sobie wyobrazić współczesny świat. Czym jest? Jest to płyta wykonana z polistyrenu dodatkowo wzbogaconego kauczukiem, dzięki czemu otrzymujemy termokurczliwy polimer o bardzo szerokim zastosowaniu w przemyśle i nie tylko kodrewex.com.pl   . sprzedaje płyty hips o bardzo różnych zastosowaniach oraz typach wykończenia. Co mamy do wyboru?

 

Jeśli chodzi o to, jak może wyglądać płyta hips to może mieć ona wykończenie matowe, półmatowe lub z połyskiem. Oczywiście możliwe sa tez bardziej finezyjne wykończenia, na przykład płyta z warstwą lustrzaną. Hips to materiał, który daje bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o kwestie wizualne. Płyty hips mogą być wykonane w różnych kolorach, przy czym zamówienia można składać na dowolną barwę ze znanej palety PANTONE . Ale też a palety RAL. Klienci mogą też zamówić kolor według własnej próbki.

 

Oczywiście pozostaje jeszcze pytanie, do czego może zostać użyta płyta hips. Jej zastosowanie jest bardzo szerokie. Ponieważ hips to materiał dający duże możliwości formowania, często tworzy się z niego skomplikowane formy. Bardzo chętnie korzysta z niego na przykład branża reklamowa. Jak polimer leki, wytrzymały i łatwy do formowania materiał ten jest też powszechnie stosowany w branży zabawkarskiej.