Ile impregnatu do klinkieru kupić?

Inwestując w cegły klinkierowe trzeba również zakupić impregnat do klinkieru. Często sklepy, w których kupisz cegły klinkierowe posiadają również impregnat do klinkieru. Przykładem takiego miejsca jest https://sklep.auroks.pl/impregnat-do-klinkieru . Jednocześnie bywają sytuacje, w których bardziej opłacalne jest kupienie impregnatu do klinkieru w innej firmie, ponieważ jest to tańsze.

Niektóre osoby rozważają jeszcze zakup większego opakowania impregnatu do klinkieru, jednak nie zawsze jest to dobrym wyborem, zwłaszcza jeżeli nie potrzebujesz większego opakowania, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że to co Ci zostanie po prostu wyrzucisz.

 

Wielkość opakowania Cena opakowania Cena za 1 litr impregnatu
1 litr 86,7 zł 86,7 zł
20 litrów 670zł 33,5 zł
5 litrów 233,34zł 47 zł
30 litrów 1650 zł 55 zł

 

Jak widać nie ma zbyt dużo urozmaiceń jeżeli chodzi o opakowania, w których możesz kupić impregnat do klinkieru. Oczywiście najmniejsze opakowanie jest najdroższe, jednocześnie kupowanie 20 litrowego opakowania mija się w większości przypadkach z celem, ponieważ i tak go nie wykorzystasz.

 

Jednocześnie warto zwrócić uwagę na fakt, że czasem kupienie mniejszego opakowania impregnatu do klinkieru jest bardziej opłacalne. Tak jest np. w przypadku opakowania 20 litrowego – cena za litr w nim jest mniejsza niż w przypadku opakowania 30 litrowego. Warto mieć to na uwadze.